Kontakt se školou

Zobrazeno: 17603

Kategorie: ZS

Konzultační hodiny

Pedagogičtí pracovníci poskytují konzultace v konzultačních hodinách, které jsou zveřejněny na webu školy v sekci Zaměstnanci nebo kdykoli jindy po předchozí domluvě. Kontaktovat je můžete telefonicky přes kancelář školy nebo emailem na adrese  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  .

 

Dny otevřených dveří a otevřené hodiny

Během roku pořádáme Dny otevřených dveří, na kterých máte možnost prohlédnout si školu, nahlédnout do tříd a učeben. Tuto možnost máte také kdykoli po předchozí domluvě.

 

Třídní schůzky a hovorové hodiny

První třídní schůzka 1. ročníku se uskuteční první školní den po slavnostním zahájení školního roku.

V prvním týdnu v září proběhnou třídní schůzky ve všech třídách 2. – 9. ročníku, kde budou podány všeobecné informace o novém školním roce.

Druhý listopadový týden se uskuteční v 1. – 9. ročníku konzultační týden podle sestaveného a odsouhlaseného cca týdenního harmonogramu formou osobních konzultací (učitel, zákonný zástupce, žák) zaměřených na hodnocení a sebehodnocení vzdělávacích výsledků a na hodnocení a sebehodnocení chování žáka.

Ve druhém týdnu v lednu se uskuteční hovorové hodiny v 1. - 9. ročníku a s hodnocením prospěchu budou zákonní zástupci seznámeni prostřednictvím žákovské knížky (v příslušném oddílu ŽK).

V 9. ročníku se navíc uskuteční třídní schůzka rodičů, kde budou podány informace o přijímacím řízení, budou předány přihlášky a zápisové lístky a pokyny k jejich vyplňování.

Ve druhém týdnu v dubnu se uskuteční v 1. - 9. ročníku konzultační týden podle sestaveného a odsouhlaseného cca týdenního harmonogramu formou osobních konzultací (učitel, zákonný zástupce, žák) zaměřených na hodnocení, sebehodnocení a vývoj vzdělávacích výsledků a na hodnocení a sebehodnocení chování žáka.

Ve 4. čtvrtletí budou všichni zákonní zástupci o prospěchu a chování žáků informováni prostřednictvím žákovské knížky, popř. formou dopisu.

Termíny schůzek a hovorových hodin jsou orientační, jsou upřesňovány dle aktuální plánu a jsou sdělovány prostřednictvím žákovských knížek.

 

Mini kalendář

poslední mesíc duben 2021 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 13 1 2 3 4
week 14 5 6 7 8 9 10 11
week 15 12 13 14 15 16 17 18
week 16 19 20 21 22 23 24 25
week 17 26 27 28 29 30

Co nás čeká ...

Žádné události