Kontakt se školou

Zobrazeno: 15127

Kategorie: ZS

Konzultační hodiny

Pedagogičtí pracovníci poskytují konzultace v konzultačních hodinách, které jsou zveřejněny na webu školy v sekci Zaměstnanci nebo kdykoli jindy po předchozí domluvě. Kontaktovat je můžete telefonicky přes kancelář školy nebo emailem na adrese  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  .

 

Dny otevřených dveří a otevřené hodiny

Během roku pořádáme Dny otevřených dveří, na kterých máte možnost prohlédnout si školu, nahlédnout do tříd a učeben. Tuto možnost máte také kdykoli po předchozí domluvě.

 

Třídní schůzky a hovorové hodiny

První třídní schůzka 1. ročníku se uskuteční první školní den po slavnostním zahájení školního roku.

V prvním týdnu v září proběhnou třídní schůzky ve všech třídách 2. – 9. ročníku, kde budou podány všeobecné informace o novém školním roce.

Druhý listopadový týden se uskuteční v 1. – 9. ročníku konzultační týden podle sestaveného a odsouhlaseného cca týdenního harmonogramu formou osobních konzultací (učitel, zákonný zástupce, žák) zaměřených na hodnocení a sebehodnocení vzdělávacích výsledků a na hodnocení a sebehodnocení chování žáka.

Ve druhém týdnu v lednu se uskuteční hovorové hodiny v 1. - 9. ročníku a s hodnocením prospěchu budou zákonní zástupci seznámeni prostřednictvím žákovské knížky (v příslušném oddílu ŽK).

V 9. ročníku se navíc uskuteční třídní schůzka rodičů, kde budou podány informace o přijímacím řízení, budou předány přihlášky a zápisové lístky a pokyny k jejich vyplňování.

Ve druhém týdnu v dubnu se uskuteční v 1. - 9. ročníku konzultační týden podle sestaveného a odsouhlaseného cca týdenního harmonogramu formou osobních konzultací (učitel, zákonný zástupce, žák) zaměřených na hodnocení, sebehodnocení a vývoj vzdělávacích výsledků a na hodnocení a sebehodnocení chování žáka.

Ve 4. čtvrtletí budou všichni zákonní zástupci o prospěchu a chování žáků informováni prostřednictvím žákovské knížky, popř. formou dopisu.

Termíny schůzek a hovorových hodin jsou orientační, jsou upřesňovány dle aktuální plánu a jsou sdělovány prostřednictvím žákovských knížek.

 

Mini kalendář

poslední mesíc únor 2020 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 5 1 2
week 6 3 4 5 6 7 8 9
week 7 10 11 12 13 14 15 16
week 8 17 18 19 20 21 22 23
week 9 24 25 26 27 28 29

Co nás čeká ...

Žádné události