Sazka Olympijský víceboj

Sazka Olympijský víceboj vznikl jako společná aktivita Českého olympijského výboru a společnosti Sazka na podporu zdravého životního stylu. Tento jedinečný projekt je určený všem dětem základních škol a odpovídajících stupňů šestiletých nebo osmiletých gymnázií. Cílem je přivést ke sportování co nejvíce dětí, ukázat jim sport jako zábavu a přirozený životní styl.

Oficiální web projektu

Pro každou školu jsou připraveny dva ucelené programy, do kterých mohou své žáky zapojit:

Olympijský diplom

Diplom dětem ukáže jejich silné sportovní stránky a na základě analýzy jejich fyzických předpokladů jim doporučuje vhodné sporty, kterým se mohou do budoucna věnovat.

Odznak všestrannosti

Ti nejnadanější mladí sportovci se přes školní, okresní a krajská kola mohou probojovat až do republikového finále, kde se mohou utkat se svými vrstevníky, potkat olympioniky a zažijí neopakovatelnou atmosféru velké sportovní akce.

Další informace k projektu v .pdf dokumentu

poslední mesíc únor 2019 příští mesíc
week 5 1 2 3