Projekt poskytování bezplatné stravy dětem ohroženým chudobou v jihomoravském kraji

Informace o projektu

PROJEKT PREVENCE ŠKOLNÍ NEÚSPĚŠNOSTI NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH VE MĚSTĚ BRNĚ

Webové stránky projektu

Projekt Ve škole po škole - Od kostěné jehly k šicímu stroji

Leták projektu v .pdf

ROVNÝ PŘÍSTUP K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ VE MĚSTĚ BRNĚ

vyhlášení zakázky malého rozsahu

Návrh, výroba, instalace na místě, včetně úprav terénu a dopadové plochy podle místních podmínek dětského hřiště a přírodní zahrady u mateřské školy Brno, Jihomoravské náměstí 4. Podmínkou je využití ploch, které zabírají dvě stávající pískoviště, certifikace herních prvků a kvalita jejich estetického provedení.

Materiál: dřevo v kombinaci s povrchovými úpravami zaručující dlouhodobou odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Termín ukončení nabídek veřejné zakázky: 30. 5. 2019.

Způsob doručení: osobně

Kritéria výběru:

1) Certifikace herních prvků
2) Estetická hodnota použitých materiálů
3) Ucelený návrh rozmístění hetních prvků (plán)

Město Brno zvyšuje kvalitu vzdělávání v základních školách

To je název projektu, jehož realizátorem je Statutární město Brno a jehož partnerem je i naše škola. Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a ze státního rozpočtu ČR.

Kompenzační pomůcky pro žáky se zdravotním postižením

Naší škole se podařilo získat podporu z rozvojového programu Kompenzační pomůcky pro žáky se zdravotním postižením v roce 2015. Můžeme tak zakoupit software pro slabozraké uživatele Zoom text ZV, sadu Loggico Piccolo a pro MŠ Klokanův kufr. Budeme rádi, když díky těmto pomůckám usnadníme inkluzi zdravotně postiženým žákům naší školy.

progeCAD logo

poslední mesíc říjen 2019 příští mesíc